SEO

Seo; Türkçe karşılığı “Arama motoru optimizasyonu” olan “Search engine optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuçlarında üst sıralarda çıkmak için yapılan çalışmadır.İnternet kullanıcılarının % 70’inin doğrudan bilgi araması yaptığını ve bunların % 80'inin arama motoru kullandığını da göz önünde bulundurduğumuzda, seo çalışmasının günümüzdeki önemi açıkça görülmektedir. Sitenizin arama motorları içerisinde yükselmesi; daha fazla bilinir ve güvenilir olmanın yanı sıra daha fazla ziyaretçi ve dolayısıyla daha fazla müşteriye sahip olması demektir.Internette popüler olmanın yolu, iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer.Anahtar kelimelerinize göre yapılan optimizasyon çalışması ile siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve müşterilerin websitenize ulaşması sağlanır.SEO çalışmasında bir çok parametreye dikkat edilmesi gerekir. Bunların başında; content (içerik) ve sitenin tanıtımı gelmektedir. Sitenizdeki içeriklerin özgün olması, işletmeyi anlatması ve bilgi sunması, müşterilerin daha da merak etmesini, daha fazla içerik okumasını ve sitenizi tekrardan ziyaret etmesini sağlayacaktır. Sitenizin tanıtımı da ekibimiz ve çözüm ortaklarımız aracılığıyla gerçekleştirilmekte olup süre uzamasına sebebiyet verilmemektedir. Bu çalışmalar sizi arama motorlarında daha da yükseltecektir. Sürekli olarak büyüyen internet pazarında yer edinmek istiyorsanız, mutlaka bize seo yaptırmalısınız.

Aklınıza takılanları hemen sorun

0 538 886 3561


Teklif İsteyin

 

Neden Biz?

Cevahir Medya olarak, websitenizin size en kapsamlı olanağı sağlaması için çalışırız.


Cevahir Medya olarak, websitenizin size en kapsamlı olanağı sağlaması için çalışırız. Sağladığımız hizmetler doğrultusunda, sorunlarınızın en az seviyede olmasını amaçlar ve yenilikçi fikirlerimiz ile sanal dünyadaki yerinizi en iyi şekilde temsil etmenizi sağlarız.

Her zaman en iyi olanı seçmek ve müşterilerimizi memnun etmek bizim ilke edindiğimiz bir davranıştır.Bu davranışımızı Cevahir Medya ekibi güvencesiyle sunarız ve her müşterimizin mutlu olmasını sağlarız.

Ön görüşme, eskiz çalışması, onay, uygulama ve zamanında teslim süreçlerimizi hassasiyet ile yaparız.Temel olarak bakıldığında Cevahir Medya ailesinde öne çıkan ve farkındalık oluşturan temel unsurlar şöyle sıralanabilir.

home_media_number_1

Müşterilerimizin düşüncelerine değer veririz

Hayalinizdeki siteye sahip olun.
home_media_number_2

Sonuca odaklanırız

İhtiyaçlarınızı etkin olarak analiz eder ve çözüm üretiriz.
home_media_number_3

Zamanında Teslim

Yaratıcı ve proaktif ekibimizle söz verilen zamanda websitenizi teslim ederiz.
 

İletişim Merkezi

Soru ve sorunlarınız ile alakalı çekinmeden bizi arayabilir,danışabilir ve randevu talep edebilirsiniz. Formu doldurarakta bizim sizinle irtibata geçmemizi sağlayabilirsiniz.


Danışma Hattı

0 538 886 3561


 


En kısa sürede konuyla alakalı size dönüş yapılacaktır.

Adres Bilgileri