CEVAHİR MEDYA • Web Tasarım , SEO Hizmetleri ve Web Danışmanlık

Hakkımızda

Cevahir Medya olarak, websitenizin size en kapsamlı olanağı sağlaması için çalışırız.

Olay, Sadece İş Yapmak Değil, Tam İstediğiniz İşi Yapmak

Her sektörde olduğu gibi internet sektöründe de bir işi yapabilen birçok firma bulunur. Fakat müşteriler işlerini gerçekleştirebilmek için kendilerine en uygun olan firmayla anlaşır ve işlerini gerçekleştirirler. İşinizi yapabilmeniz için en doğru, en güvenilir ve en yenilikçi firmayı seçmeniz gerekmektedir. Cevahir Medya tam da internetle ilgili olan tüm işlerinizi gerçekleştirebileceğiniz , teknolojinin tam göbeğinde duran , isteklerinizi önemseyen kurumsal bir firmadır. Ekibimiz , müşteri memnuniyetini öncelik tutan , pratik ve işinde en iyi eğitimleri almış web masterlardan oluşmaktadır. Müşterilerimizin gülen yüzü bizi ayakta tutan en önemli şeylerdendir. Tüm yenilikleri takip eder, işlerinizi özenle analiz eder ve ticaretinize en uygun olan işi sizler için yaparız. Her zaman müşterilerimizin elde ettiği kazanç bizim kazancımızdan önde gelmektedir. Sizin hayalinizdeki siteyi yapıp tam zamanında sizlere sunmuş olmanın ve müşterilerimizin kazancını katlamanın verdiği gururla sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

SONUÇ

  • Seo98%
  • Web Tasarım98%
  • Mobil tasarım98%
  • E-ticaret90%
  • Sosyal medya90%

Sizi En İyi Biz Tanırız

100+

Aktif çalışma

Misyon


Cevahir Medya olarak en önemli misyonumuz siz değerli müşterilerimizin mutluluğunu ve faydasını sağlamaktır. Herkesin bildiği gibi artık teknoloji çağındayız ve en önemli işimizden en küçük detaya kadar bütün işlerimizi internet aracılığıyla yapmaktayız. Bu demek oluyor ki internet artık damarımızdaki kanda bile dolaşıyor olabilir. İnternet bu kadar bizimle iç içeyken neden işimizi internete taşımayalım ? Tabiki artık küçük ve büyük işletmelerin hepsi işlerini internete taşıyor ve sanal alemde bir şirket ediniyorlar. Peki bu nasıl oluyor ? Cevahir Medya ekibi olarak sizlere verdiğimiz hizmetler sayesinde sizler de artık internette bir işletme sahibi olabiliyorsunuz. Bu hizmetler ; web tasarım, yazılım, e-ticaret, web sitesi trafik analizi, web hosting, web eğitimleri, e-mail, logo tasarımı, SEO uyumlu web sayfaları, sınırsız web alanı ve aklınıza gelen internetle alakalı her şeydir. Sizlere sağladığımız hizmetler sayesinde dükkanı kapatıp çıktığınızda ya da uyuduğunuzda bile ticaretinizi devam ettirebilme özgürlüğüne sahip olursunuz. Bizler de Cevahir Medya olarak tüm işlerinizi eksiksiz, kusursuz ve zamanında gerçekleştirmekte olup her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp sizlerin ticaretini yükseltmeyi hedef almaktayız. Kolayca ulaşabilir ve hizmetimizden memnuniyetle yararlanabilirsiniz.EKİBİMİZ


Web tasarım ekibimizin hayal gücü ve farklı tasarımlar çıkarma yetenekleri ile size çok özel tasarımlar sunacağız. Cevahir Medya ekibi web tasarım hizmetinde müşterilerine sınırsız değişiklik hakkı sunmaktadır. Cevahir Medya ekibinde olan web tasarım ruhu ile, emin olabilirsiniz ki siteniz sadece tekniksel olarak güzel değil aynı zamanda iyi düzenlenmiş olacaktır.